Matěj Burda & Matěj Sebastián Kostruh

artist: Matěj & Matěj
genre: acoustic pop / busking

Matěj Burda –  zpěvák, hudebník a kytarista,  pro ostravské publikum bude nejspíš známý jako frontman britpopové kapely Come and Play z Opavy, která v roce 2019 ukončila po 10 letech své působení. V současnosti vystupuje Matěj jako zpěvák a kytarista v kapele popové hvězdy Adama Mišíka. V letošním roce Matěj představil také svůj nový sólový projekt, kdy po vlastním jménem postupně vydal na streamovací platformy a Youtube singly TV a Až vyjde měsíc. Na podzim letošního roku pak Matěj chystá svou novou debutovou desku v žánru, který nazývá “darkpop”, v němž mísí melancholický elektronický pop s trapovými a housovými beaty.

Matěj Burda – TV (Official Music Video 2022) – YouTube

COME AND PLAY – TO THE LAST PAGE | OFFICIAL MUSIC VIDEO – YouTube

Matěj Sebastián Kostruh – hudebník, zpěvák a perkusista. S Matějem Burdou vystupoval jako cajonista a vokalista v akustické verzi kapely Come and Play, následně vyrazil na sólovou dráhu pod uměleckým pseudonymem Oscar Mike, kdy na sebe upozornil singlem Kissy Kissy La a úspěchem v soutěži KB Band Academy.

Oscar Mike – Kissy Kissy La (OFFICIAL MUSIC VIDEO) – YouTube

Datum

30 Srp 2022
Expired!

Čas

17:00 - 18:00
Kategorie

Sdílko Poruba

Výstavy, workshopy, hry nebo například ochutnávky. Sdílko nabídne širokou škálu vystavujících a prodejců, kteří se budou měnit v intervalu 1-2 dní, takže k vidění bude neustále něco nového.

Komentáře nejsou povoleny.