Rubriky
Novinky

Semináře a workshop pro Sdílkaře

Máme velikou radost, že i letos můžeme našim vystavujícím nabídnout vzdělávání v oblasti rozvoje jejich podnikání! 🎉

Budete s námi letos vystavovat? Určitě máte plné ruce práce! Ale kromě prezentace vlastní práce máte možnost se zdokonalit v oblasti propagace vlastní značky či byznysu. Letos máte možnost se zúčastnit dvou akcí – praktického workshopu na téma “Točíme krátká videa” a semináře nad tématem “Digitální strategie”. Tak se pojďme podívat blíž!

Workshop: Točíme krátká videa

👉registrace tady

Praktický dopolední workshop, na kterém si řekneme, proč a jak vytvářet krátká videa pro Instagram nebo Facebook, tzv. REELS. Ukážeme si editaci videí v mobilní aplikaci CapCut, ale nejvíce času strávíme praktickým natáčením a zpětnou vazbou.

👩‍🏫 Lektorky:
Martina Dvořáčková

Martininou láskou jsou sociální sítě. Pod profilem @digiholkacz dává praktické tipy, jak na Instagram a nebo TikTok. Má za sebou řadu zkušeností z komunikace velkých firem jako je například ČEZ, SONY Mobile nebo pojišťovna NN, její srdcovkou jsou ale posledních 5 let právě malí podnikatelé a firmy.  

Miluše Koštialiková
Miluška pracuje jako Content strategist v digitální agentuře Upster. Je zkušená markeťačka, která kromě školení pomáhá firmám a jednotlivcům s tvorbou obsahových strategií nebo rozjezdem sociálních sítí. Ve volném čase ráda maluje a svou tvorbu prezentuje na TikToku pod účtem @miluska_zostravy.  

📅 Neděle 19. 5. 2024, 10:00 – 13:00

📍Sdílko Poruba, prostor u kruhového objezdu na Hlavní třídě

Seminář: Digitální strategie

👉registrace tady

Seminář, v rámci kterého se účastníci dozvědí, jak na tvorbu vlastní digitální strategie. Od analýzy trhu přes SEO a sociální média až po měření výsledků, praktické návody na to, jak maximalizovat online potenciál podnikání. Marketingová strategie poskytuje rámec pro efektivní plánování, provádění a hodnocení marketingových aktivit.

👨‍🏫 Lektor:
Tomáš Schwarz
Tomáš Schwarz vybudoval během dvou let ostravskou marketingovou agenturu Upster. Má přes 10 let zkušeností v optimalizaci digitálních kanálů pro firmy. V oblasti PPC proinvestoval více než 100 milionů korun na globální úrovni a vygeneroval miliardy korun v tržbách. Specializuje se na řízení e-commerce projektů.

📅 Úterý 21. 5. 2024, 16:00 – 18:00

📍Sdílko Poruba, prostor u kruhového objezdu na Hlavní třídě

👉 Semináře a workshopy pro vystavující Sdílkaře jsou díky podpoře městského obvodu Ostrava-Poruba pro účastníky ZDARMA. Tento workshop je určen pouze pro vystavující Sdílkaře.

Kontakt:
Potřebujete poradit s registrací? Kontaktujte nás na info@kamilasmutna.cz nebo 605 456 204.